Image01

Dealer/Distributeur

Vind uw exclusieve regionale dealer.

Nederland

Amsterdam — Casa Gitane — casagitane.comInstagram

Eindhoven — Betul.Canbaz.Interiors — betulcanbaz.comInstagram

Heemstede — Koster / Beijer — kosterenbeijer.nlInstagram

Groenlo — Katoo — katoo.infoInstagram


België

Antwerpen — AM Designs — amdesigns.comInstagram

Antwerpen — Quest for Art — questforart.comInstagram

Brussel — The Corner — thecorner.studioInstagram

Knokke-Heist — Serendipity — serendipity-store.comInstagram

Kruisum — Restiriors — RestiroirsInstagram

Lochristi — Classo — classo.beInstagram

Oudenaarde — Henriette & Juliette — henriette-juliette.beInstagram

Seraing — Inspire Deco — inspiredeco.beInstagram


Duitsland

Berlijn — Season Berlin — Season-berlin.comInstagram

Weimar — Design We Love — designwe.loveInstagram


Denemarken

Copenhagen — Fjord Interior — fjordinterior.dkInstagram

Copenhagen — Handvärk — handvärk.comInstagram

Risskov — Atelier Du Noir — atelierdunoir.comInstagram


Frankrijk

Beau Agency — beauagency.comInstagram


Spanje

Madrid — Celia Gomez Puerta — celiagomezpuerta.comInstagram


Zweden

Malmö — Miloii — miloii.seInstagram

Stockholm — Home Stories — homestories.seInstagram


Zwitserland

Geneve — Clasine — clasine.chInstagram

Schermafdruk 2019 04 19 204120

Wordt een regionale dealer.

Mail ons uw gegevens.

Hoofdkantoor & Showroom

Zeelbergseweg 33
5555 LD Valkenswaard
Nederland
Google Maps

Openingstijden

  • Maandag Op afspraak
  • Dinsdag Op afspraak
  • Woensdag Op afspraak
  • Donderdag Op afspraak
  • Vrijdag 12:00 - 17:00
  • Zaterdag 12:00 - 17:00
  • Zondag Op afspraak